szczotka wc

Zdołałoby się wydawać, że ściany w sypialni nie wymagają dekorowania, skoro spędzamy tam czas prawie tylko idąc spać. Nic bardziej mylnego – w schludnie zaaranżowanym wnętrzu przyjemniej się zasypia!
Bez względu na to, które warianty wykończenia ścian w pokoju sypialnym bierzemy pod uwagę, zawsze myślimy przede wszystkim o ścianie za łożem (za jego zagłówkiem). Czemu? Dlatego, że przeważnie stawiamy łóżko w w takim punkcie, żeby wchodząc do pokoju widzieć je w pełni, a co za tym idzie – planujemy pokój tak, żeby ozdoby koncentrowały się naokoło niego – a całokształt był widoczny przez uchylone drzwi z korytarza.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki zatem sposób udekorować ściany w sypialni?
Ściana w pokoju sypialnym pomalowana farbą
Malowanie farbami to najprostszy i najszybszy sposób na ich wykończenie – o ile oczywiście malujemy całą powierzchnię jednym kolorem (albo nawet każdą ze ściany innym, ale bez zmieniania w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie kolory najlepiej wybierać do pokoju sypialnego? Jaskrawe i stonowane, które|jakie będą dobrze działać relaksowi? Nie do końca – to, w jakim sąsiedztwu czujemy się dobrze, jest bowiem rzeczą indywidualną i nie powinniśmy w tej ustępować przymusom. W sytuacji gdy kochacie wnętrza pastelowe – pomalujcie pokój sypialny pastelami, jeśli od zawsze marzyliście o czarnej ścianie za posłaniem – też trzeba się tego trzymać. Jedynie w kwestii czerwonego koloru doradzalibyśmy używanie go z umiarem – udowodniono, iż bycie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wywołuje agresję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>